tehran-city

اسپری گالوانیزه سرد (روی – زینک) - شهر تهران

  • به روز رسانی : 838:59:59 ساعت قبل
توضیحات آگهی
صاحب اگهی
مهران ناجی
آدرس
شهر تهران-
تلفن
66564351

همه روزه هزاران آگهی به منظور رفع نیاز های روزانه شما عزیزان در سایت "ایران گوگل" منتشر می شود.ایران گوگل" صرفا به معرفی کالا ها ، خدمات و نیازمندی های شهروندان می پردازد ، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای آگهی و پرداخت های مالی کاربران ندارد.لطفا هنگام داد و ستد در فضای مجازی ، از صحت ادعای آگهی دهندگان اطمینان لازم را به دست آورید.برای کسب اطلاعات بیشتربه سایت پلیس فتا مراجعه نمایید :www.cyberpolice.ir

اسپری گالوانیزه سرد (روی – زینک)
مناسب برای بخشهای مختلف صنعتی از جمله صنایع نفت گاز و پتروشیمی ، صنایع برق و نیرو ، تاسیسات و تهویه مطبوع ، دکل های انتقال نیرو و مخابرات ، راه و ساختمان ، آب و فاضلاب ، نیروگاهها ، مخازن و استراکچرهای فلزی ، سازه ها و شناورهای دریایی و صنایع مختلف خودروسازی می باشد.
این محصول پوششی تک جزئی و به صورت مایع با ویسکوزیته بالا از پودر فلز روی با خلوص 99% و مواد اولیه خاص ساخته شده و ویژگی اساسی آن حفاظت کاتدیک از سطح مخازن ، استراکچرهای صنعتی و لوله ها می باشد. این محصول همچنین ترمیم کننده سازه هایی است که به روش گالوانیزه گرم پوشش داده شده و در زمان حمل و نصب و یا جوشکاری دچار آسیب شده اند. در واقع این نوع پوشش به عنوان مکمل گالوانیزه گرم مورد استفاده قرارمی گیرد.
از دیگر ویژگیهای این نوع محصول می توان به دوام عالی در مقابل شرایط خورنده محیطی ، چسبندگی خوب ، انعطاف پذیری در مقابل تنش های فیزیکی ، قابلیت اجرا در محیطهای با درصد رطوبت بالا ، مقاومت در مقابل تابش اشعه خورشید و سرعت خشک شدن مناسب اشاره نمود.
لازم به ذکر است که اسپری های زینک در دو فام طوسی مات - براق و مشابه با پوشش گالوانیزه گرم تولید و عرضه می گردند.کد آگهی : 28675
بازدید : 815
★★★★★★★★★★ 5/ 5 815
Your رای:
Array